KONST / Ramar / Ram 13878129
*
nr 1387 8129
Ram
91x113cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 mars 2021
kl 18:26:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/3 12:20:29
1
350 kr
29/3 14:52:50
1
600 kr
29/3 18:16:43
2
800 kr
29/3 18:21:12
1
Vinnande bud
29/3 18:22:47
1
justering av budtak
29/3 18:22:48
1
justering av budtak
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29
-
3006 Crèmekoppar
9 st, blandade modeller, bland annat royal copenha..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:27
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:57
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:04
-
3161 Fat
1800-/1900-tal, Rörstrand, sachsiskt mönster. Läng..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:50
-
3001 Fat
med hund, Ekeby. Diameter: 16,5 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:02
*
Ram
nr 1387 8129
Ram
91x113cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/3 12:20:29 | 1 | 350 kr |
29/3 14:52:50 | 1 | 600 kr |
29/3 18:16:43 | 2 | 800 kr |
29/3 18:21:12 | 1 | Vinnande bud |
29/3 18:22:47 | 1 | justering av budtak |
29/3 18:22:48 | 1 | justering av budtak |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29 -
3006 Crèmekoppar
9 st, blandade modeller, bland annat royal copenha..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:27 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:57
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:04 -
3161 Fat
1800-/1900-tal, Rörstrand, sachsiskt mönster. Läng..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:50 -
3001 Fat
med hund, Ekeby. Diameter: 16,5 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:02